Margeritka Holiday Club

Wakacje na fali słońca i zabawy

Morze ma w sobie coś magicznego. Szumem fal szuka pretekstu do rozmowy, słońcem zachęca do odpoczynku, bryzą orzeźwia, a złocistym piaskiem kreuje naturalny klimat błogich i beztroskich wakacji. Za to uwielbiamy to miejsce, nadmorski zakątek Polski, w którym stworzyliśmy wyjątkowe miejsce przepełnione pozytywną energią, rodzinnym klimatem i komfortem w zaciszu nowocześnie zaaranżowanych domków i apartamentów. Każdego roku przyjmujemy nowych i naszych stałych gości, których obdarowujemy uśmiechem, relaksem, ale też atrakcjami. Troszczymy się o najmniejszy szczegół, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zorganizować Wam czas. Mamy dla Was propozycję spędzania wolnego czasu na każdy dzień tygodnia. Wciąż się zmieniamy i rozwijamy, aby Margeritka wywoływała u naszych gości jeszcze większe bicie serca.

Odpoczynek, relaks i zabawa

Z czym kojarzą Ci się wakacje? Urlop z rodziną i przyjaciółmi, czas wolny spędzony na własnych zasadach, dzień zorganizowany z uwzględnieniem odpoczynku, chwile wytchnienia, podładowanie baterii, ale też możliwość szaleństwa i zabawy. U nas to wszystko jest w zasięgu Twojego wzroku i na wyciągnięcie ręki. Przygotowaliśmy dla Was drewniane domki Standard, apartamenty i domki Premium. Są też place zabaw dla dzieci, gdzie można spożytkować nadmiar nagromadzonej przez cały rok energii. Bez wychodzenia poza teren naszego ośrodka poszalejecie w wodzie, ponieważ mamy dla Was Strefę Wodnych Atrakcji ze zjeżdżalniami, jacuzzi i basenem. Teren jest ogrodzony, pragniemy, abyś czuł się w naszych przyjacielski progach bezpiecznie.

oferta

Apartamenty i domki po sąsiedzku z piaszczystą plażą i błękitnym morzem

Tuż za naszym progiem, w odległości ok. 350 metrów jest piaszczysta plaża oblana morskimi falami. Przy niej znajduje się promenada, gdzie można zasmakować się w nadmorskich smakach, pospacerować po słonecznych kąpielach, a wieczorem porozkoszować się widokiem zachodzącego słońca. Od centrum Sarbinowa dzieli nas kilka kroków. Jesteśmy oazą spokoju jednego z najbardziej urokliwych zakątków Polski.