Margeritka Holiday Club
Strona główna
Oferta
Galeria
Dojazd
STREFA WODNYCH ATRAKCJI - KRYTY BASEN - ZJEŻDŻALNIE WODNE - BRODZIK DLA DZIECI - JACUZZI -

O nas

Margeritka – kompleks wypoczynkowy nad morzem.

Jeśli chcesz dobrze wypocząć, zrelaksować się i odprężyć, zapraszamy do komfortowo i estetycznie urządzonych domków i apartamentów położonych w Sarbinowie zaledwie 350m od morza.
Nasz kompleks wypoczynkowy ma bardzo dogodne położenie, które pozwala spędzić urlop w oazie ciszy a jednocześnie mieć kilka kroków do centrum Sarbinowa. Znajdujemy się w odległości zaledwie kilkuset metrów od szerokiej, piaszczystej plaży z promenadą, która uatrakcyjnia nadmorskie spacery. Taka lokalizacja zapewnia odpoczynek i relaks oraz zachęca do kąpieli słonecznych.
Na wyciągnięcie ręki są dostępne kawiarnie, restauracje i to za czym tęsknimy cały rok – smażalnie ryb, wędzarnie, lody, gofry.
Nasze domki i apartamenty są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Teren ośrodka został ogrodzony, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny. Dysponujemy miejscem zabaw oraz szerokim zielonym placem, w obrębie którego dzieci mogą się swobodnie bawić na świeżym powietrzu.
Chcemy, aby pobyt w naszych domkach i apartamentach dostarczył naszym gościom samych przyjemnych wspomnień.
Planujesz wczasy z rodziną nad morzem i poszukujecie odpowiedniego rozwiązania? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą naszych domków i apartamentów w Sarbinowie.